Глава Міноборони Німеччини не виключає постачання танків Leopard Україні

Міністр оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт вперше не виключала можливості поставок німецьких танків Leopard 2 Україні для захисту від російської агресії, повідомляє Новое время.

Про це повідомляє RND.

“За часів, у які ми живемо, нам дають хорошу пораду — пристосовуватися до відповідної ситуації”, — сказала вона, коментуючи можливість поставок танків Україні.

Водночас вона підтвердила, що про такі поставки зараз не йдеться: «такого рішення не прийнято». Вона додала, що односторонніх дій з боку Німеччини не буде.

При цьому видання наголошує, що міністр більше не заперечувала можливості передачі таких танків. Ламбрехт наголосила, що правильний підхід — «нічого не виключати».

10 січня, коментуючи постачання танків Leopard Україні, канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Німеччина вважає за необхідне координувати постачання зброї в Україну з союзниками, а не діяти самостійно.

7 січня радник глави Офісу президента Михайло Подоляк підтвердив, що Україна веде з партнерами переговори про постачання важких танків, зокрема Leopard. За його словами, обговорення “вже на фініші”.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *