Керівник спецслужби Британії: Сили РФ виснажені, у неї закінчуються боєприпаси

Керівник Центру урядового зв’язку Великобританії (GCHQ) Джеремі Флемінг стверджує, що у росіян закінчуються боєприпаси після місяців виснажливих боїв в Україні. Про це, з посиланням на The Guardian, повідомляє Європейська правда.

Очікується, що у вівторок Флемінг виступить з рідкісним публічним виступом в аналітичному центрі Rusi. У промові він наголосить на втратах Росії за місяці боїв, стверджуючи, що сили Москви виснажені, а нещодавня мобілізація свідчить про ознаки відчаю.

“Ми знаємо – і російські командири на місцях знають, – що їх запаси і боєприпаси закінчуються”, – скаже Флемінг .

“До неминучої військової перемоги Росії, про яку говорила їхня пропагандистська машина, далеко, і ясно, що сміливі дії України на полі бою і в кіберпросторі переламали ситуацію”, – скаже Флемінг.

Зосередивши увагу безпосередньо на російському президентові, Флемінг, як очікується, скаже, що “через невеликий ефективний виклик всередині його рішення виявилися помилковими”, і що він використав “стратегію з високими ставками, яка призводить до стратегічних помилок у судженнях”.

Очікується, що Флемінг також розповість про майбутню загрозу з боку Китаю, згідно з попередньо опублікованими уривками його виступу.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *