Князівські воїни «привітали» росармію з Днем ракетних військ і артилерії на Харківщині

Нинішній День ракетних військ і артилерії наша спеціальна кореспондентка провела разом із гармашами механізованої бригади імені князя Романа Великого. Боги війни щодня вражають цілі окупантів, тож і сьогодні вони не проґавили можливості «привітати» рашистів зі святом.

— Під час контрнаступу наших сил на Харківщині ворог просто тікав та чинив мінімальний супротив, і вже за декілька днів успішної операції нам вдалося їх відтіснити. Тікаючи, рашисти кидали багато техніки та боєприпасів, зокрема й артилерійські установки, які нам вдалося поставити до строю. Взагалі, коли техніка потрапляє у правильні руки, у неї починається нове життя, — з усмішкою розповідає воїн-артилерист Ілля.

Гармаші завжди перебувають у цілодобовій бойовій готовності для того, щоб у будь-який момент уразити ворожі цілі.

— Перед початком бойової роботи потрібно, так би мовити, прив’язатися до місцевості, для цього ми використовуємо перископічну артилерійську бусоль. Вона необхідна для того, щоб орієнтуватися, вести спостереження та коригувати роботу, — розповідають князівські воїни.

Після проведеної роботи воїни виставляють необхідну кількість снарядів і «вітають» рашистів зі святом, відпрацювавши по цілях із РСЗВ БМ-21 «Град».

— Не менш важливо після виконання завдань оперативно змінити позиції, оскільки ворог завжди чатує на «снайперів великого калібру» і може обстріляти їх у відповідь.

Князівські воїни розповідають, що війна дала практику того, що можна використовувати меншу кількість боєприпасів, але вражати більше техніки противника.

— Головне правильно виставити ціль, — кажуть хлопці…

Фото автора

Світлана Кирган

Кореспондент АрміяInform

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *