Королю виповнюється 74 роки: Чарльз III відзначить перший день народження як монарх “приватно”

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Британський король Чарльз III відзначає свій 74-й день народження, перший з моменту сходження на британський престол, пише УНН з посиланням на Daily Mail.

Деталі

“Король відзначить свій перший день народження як монарх і, як очікується, відзначить цю подію в приватній обстановці після насиченого подіями початку свого правління”, – пише британський таблоїд.

Чарльз став королем після смерті королеви 8 вересня, і з того часу він мав напружений період, відзначає видання.

Як принц Уельський, він іноді виїжджав в офіційні закордонні турне під час свого дня народження і відзначав його за кордоном з тортом.

Чарльз провів день напередодні свого 74-річчя, очоливши націю у вшануванні загиблих на війні під час щорічної недільної меморіальної служби біля Кенотафа.

Як очікується, дата короля буде відзначена оркестром домашньої кавалерії, який виконає Happy Birthday під час церемонії зміни варти в Букінгемському палаці в понеділок.

На честь його дня народження по всій столиці вперше прозвучать артилерійські салюти. Загін Його Величності королівської кінної артилерії дасть 41 залп з полудня у лондонському Грін-парку, а відразу після цього оркестр шотландської гвардії виконає Happy Birthday у парку.

Через годину Почесна артилерійська рота дасть салют із 62 гармат в Лондонському Тауері.

Нагадаємо

Чарльза III та Каміллу закидали яйцями під час візиту до Йорка, протестувальника затримали.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *