Моравецький: Польща відправить Україні ще 60 танків

Польща планує передати Україні не лише німецькі танки Leopard. Країна готова надати ще 60 модернізованих танків, зокрема PT-91. Про це, з посиланням на прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького в інтерв’ю канадському телеканалу CTV News, пише Наталія Юрченко, РБК-Україна.

“Ну, по-перше, ми намагаємося показувати приклад. Польща першою півроку тому відправила 250 танків, а то й більше. Зараз ми готові відправити 60 наших модернізованих танків, з них 30 РТ-91. І крім цих танків, 14 танків, танки Leopard 2, з яких ми володіємо”, – сказав Моравецький.

Він додав, що Польща у питанні постачання танків Україні має лідируючи позицію і однією з перших заявила про цю ініціативу. Водночас він наголосив, що сучасні танки для українських військ є особливо важливими, оскільки Росія має у своєму запасі від кількох до 15 тисяч одиниць цієї техніки.

Польський прем’єр закликав партнерів бути відкритими та наполегливими у своїй підтримці України.

Нагадаємо, Польща офіційно подала запит Німеччині на постачання танків Leopard 2 Україні. При цьому у Міноборони Польщі вважають, що партнери можуть легко зібрати сотню сучасників танків для України.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *