На Гаваях почав вивергатися вулкан Мауна-Лоа

КИЇВ. 28 листопада. УНН. У неділю, 27 листопада, на Гавайських островах почав вивергатися другий за величиною вулкан у світі Мауна-Лоа. Про це пише УНН, посилаючись на сайт агентства цивільної оборони округу Гаваї.

Деталі

За даними агентства, виверження вулкана почалося приблизно о 23:30 у неділю за місцевим часом. Зазначається, що лава міститься в межах вершини і не загрожує населеним пунктам, що розташовані на схилах. Водночас рівень небезпеки для авіаперельотів у районі виверження підняли до червоного (максимального).

Служба вулканічної активності Геологічної служби США попередила, що ранні стадії виверження цього вулкана можуть бути дуже динамічними, а розташування та просування потоків лави можуть швидко змінюватися. Гавайська обсерваторія вулканів (HVO) проведе повітряну розвідку якнайшвидше, щоб оцінити небезпеку та краще описати виверження, пише Reuters.

Нагадаємо

На Гаваях мільйонна армія вогняних мурах тероризує місцевих жителів та відпочивальників. Спостерігачі зазначають, що це наймасштабніше вторгнення комах на острови.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *