Підрив Каховської ГЕС. Постраждалі отримають компенсації – Шмигаль

Наслідки підриву Каховської ГЕС, 10 червня (Фото:REUTERS/Inna Varenytsia)

У неділю, 11 червня, уряд провів нараду щодо ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС. Усі люди, які постраждали від російського теракту, отримають компенсації.

Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Спільно з урядовцями, начальниками ОДА та головами громад провели селекторну нараду щодо ліквідації наслідків російського теракту на Каховській ГЕС», — повідомив Шмигаль.

Шмигаль повідомив, що він дав відповідні доручення керівникам ОВА та профільним міністрам.

«Очікую вже наступного тижня подання на розгляд Уряду відповідних проєктів рішень. Дякую всім, хто бореться з наслідками російського тероризму. Вистоїмо, переможемо, відбудуємо», — наголосив він.

Десятки населених пунктів у Херсонській і Миколаївській області опинилися під водою через підрив росіянами Каховської ГЕС. Також підтоплено території в Дніпропетровській і Запорізькій областях, але ситуація там не така важка.

Через кілька днів рівень води в затоплених районах почав знижуватися. На сьогоднішній ранок у Херсонській області рівень води становить 4 метри 19 сантиметрів. За останню ніч вода відступила ще на 25 сантиметрів.

У ніч на вівторок, 6 червня, війська РФ підірвали Каховську ГЕС, яку контролювали понад рік. Міста і села нижче по Дніпру затопило повністю або частково.

Редактор: Євгеній Василенко

Share

Рекомендуємо почитати: