ППО та швидкий ремонт. Шмигаль вказав на два фактори для покращення ситуації з енергетикою

          Фото: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Ирина Гамерская

Для покращення ситуації з енергетикою Україні потрібні потужна протиповітряна оборона, а також можливість швидко проводити ремонтні роботи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прем’єра Дениса Шмигаля на засіданні уряду.

За словами очільника уряду, енергосистема України залишається цілісною – заживлені всі регіони, крім Херсонської області. Загалом виробництво електроенергії покриває 70% від потреб, дефіцит становить 30%.

“Два ключові компоненти, аби ситуація покращилася: потужна протиповітряна оборона, яка здатна захистити наше небо, і швидкі ремонти пошкодженого енергетичного обладнання. Стосовно ППО. За останній місяць є суттєвий прогрес. Насамперед завдяки постачанню сучасних західних систем”, – поясним прем’єр.

Другим важливим аспектом, за словами Шмигаля, є ремонти та постачання додаткового енергообладнання. І наразі у розв’язання цього питання Україні допомагає майже вся Європа, а також США, Канада та Японія.

“Водночас потрібно розуміти, що виробництво, ремонт та встановлення нового енергетичного обладнання – це надзвичайно складний технологічний процес, який у мирний час міг займати багато місяців. Сьогоднішній час не мирний, а тому намагаємося місяці перетворити в тижні, а тижні – у дні. Тисячі енергетиків для цього працюють щодня та щоночі”, – додав він.

          .

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *