росія обіцяє “жорстко відреагувати” на рішення Латвії понизити дипломатичні відносини

КИЇВ. 24 січня. УНН. мзс росії пообіцяло “жорстко відреагувати” на рішення Латвії знизити рівень дипломатичних відносин із Москвою, інформує УНН.

Латвійська влада у вівторок вимагала від’їзду російського посла з Риги до 24 лютого, а Латвія до того ж терміну відкличе свого посла з Москви.

МЗС Латвії пояснило свій крок солідарністю з Естонією, відносини з якою росія в понеділок понизила до рівня тимчасового повіреного у справах у відповідь на недавнє рішення Таллінна скоротити розмір посольства росії у столиці країни.

Цитата

“Очевидно, що це рішення давно визрівало у Ризі. Аргументи, які зараз наводить латвійська сторона, неспроможні та надумані”, – йдеться у повідомленні російської дипслужби на сайті.

Там додали, що “славнозвісна солідарність” Риги з іншими країнами Балтії проявляється в “русофобії латвійського керівництва та неприязні до всього, що пов’язане з росією”.

“Також є бажання порадувати своїх найшаленіших “друзів” за межами країни”, – наголосили в міністерстві.

У Москві не здивовані “недружніми кроками” Риги, які є “логічним наслідком політики латвійської правлячої еліти на послідовне руйнування двосторонніх відносин”, також заявили в дипслужбі.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *