Столтенберг: Україна отримає від НАТО засоби для боротьби з дронами

Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Єнс Столтенберг у четвер оголосив, що Україна отримає від НАТО засоби для боротьби з безпілотниками для захисту від атак Росії на цивільну інфраструктуру, повідомляє Європейська правда.

Про це Столтенберг заявив за підсумками міністерської зустрічі Альянсу в Брюсселі.

Він нагадав, що в межах комплексного пакету допомоги НАТО Україна буде отримувати паливо, зимовий одяг і медикаменти.

“Як складову цього пакету НАТО також оперативно надасть Україні протидронні засоби із сотнями пристроїв для глушіння безпілотників, які можуть допомогти звести нанівець ефективність російських та іранських дронів і захистити українське населення та інфраструктуру”, – додав генсек.

Столтенберг також заявив, що в довгостроковій перспективі Альянс допоможе Україні перейти з радянського на сучасне натівське озброєння.

Напередодні генсек НАТО закликав держави Альянсу надати Україні більше систем протиповітряної оборони для захисту міст від ракетних обстрілів Росії.

Як відомо, в понеділок та вівторок Росія завдала масованих ударів по цивільній інфраструктурі України з використанням ракет і безпілотників іранського виробництва.

Після цього Україна закликала партнерів прискорити постачання засобів протиповітряної оборони для ефективнішого захисту повітряного простору.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *