У Зеленського відреагували на призупинення участі РФ у зерновій угоді

Армія РФ шантажує світ радіацією, холодом, а тепер ще голодом. Заручниками росіян можуть стати країни залежні від української агропродукції, пише Константин Широкун, РБК-Україна.

Про це заявив речник президента України Сергій Никифоров, повідомляє РБК-Україна.

“Українська армія воює з російською на полі бою. Російська армія шантажує радіацією, холодом, а тепер ще й голодом. Заручниками російського військового безсилля можуть стати громадян країн, залежних від українського експорту. Закликаємо усі причетні сторони дати цьому належну оцінку та змусити Росію виконувати свої зобов’язання”, – зазначив Нікіфоров.

Нагадаємо, сьогодні, 29 жовтня, стало відомо, що Росія ухвалила рішення призупинити свою участь у зерновій угоді нібито через “напад на кораблі Чорноморського флоту”. Інформацію про зупинення участі у зерновій угоді підтвердили й у Міністерстві закордонних справ Росії.

Також зазначимо, що раніше росіяни вже не раз погрожували вийти із зернової угоди. Наприклад, президент РФ Володимир Путін заявляв, що це може статися, якщо з’ясується, що нібито “для вибуху на Кримському мосту було використано зерновози”.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *