Українські захисники показали затрофеїну в Лимані ворожу техніку

Понад два тижні тому нашим захисникам вдалося затрофеїти бойову машину піхоти БМП-1 та плавучий бронетранспортер МТ-ЛБ російської армії в Лимані. Кореспондентка АрміяInform дізналася в захисників про стан техніки та можливість застосовувати її на користь ЗС України.

— БМП-1 захопили під час стабілізаційних дій у місті Лиман. Її рашисти майже не використовували. Бойова машина наразі проходить технічне обслуговування, де потрібно — здійснюємо ремонт, дообладнуємо. Приводимо її, так би мовити, до бойової готовності. Далі ми її залучатимемо до виконання завдань на Донеччині у складі ЗС України, — розповів військовослужбовець із позивним «Вчитель».

Воїни зауважили, що машина була на консервації, її поспіхом доставили з рф до України, тому деякі її частини досі змащені солідолом.

— росармія покинула БМП-1 із повним боєкомплектом, так тікали з Лимана, — додає військовий Микола.

Воїни одного з підрозділів ЗСУ також показують захоплений плавучий бронетранспортер МТ-ЛБ зі встановленою зенітною установкою калібру 23 мм.

— Цей зразок техніки також проходить технічне дообслуговування і вже незабаром виконуватиме завдання в інтересах ЗС України, — додають військовослужбовці.

Анна Гудзь

Кореспондент АрміяInform

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *