Віцепрезидент США Гарріс потрапила у ДТП

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Кортеж віцепрезидента Сполучених Штатів Камали Гарріс потрапив у ДТП у центрі Вашингтона. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Washington Post.

Деталі

Інцидент трапився в понеділок, 3 жовтня, але його подробиці стали відомі лише тепер.

Агент Секретної служби, який їхав з Гарріс на позашляховику, вдарився об бордюр в центрі міста. Шина автомобіля потребувала заміни, в результаті чого кортеж зупинився, повідомили особи, які говорили на умовах анонімності.

Гарріс довелося пересадити в інший автомобіль кортежу, щоб агенти могли безпечно доставити її до Білого дому.

“Рутинний характер поїздки і високий рівень підготовки, необхідний для агентів, які возили президента і віцепрезидента, змусили багатьох в Секретній службі, а також Гарріс, поставити під сумнів, як така аварія могла статися”, – пише видання.

Секретна служба також не зазначила ключових деталей інциденту в електронному повідомленні, яке офіційно попереджало вище керівництво про затримку кортежу. Підрозділ захисної розвідки агентства повідомив, що “механічна несправність” в головному автомобілі змусила агентів пересадити Гарріс в інший транспортний засіб під час запланованого руху до Білого дому, згідно з деталями попередження, переданими The Washington Post.

Цитата

“До обіду понеділка директор Секретної служби Кім Чітл отримав інформацію від інших агентів про те, що оповіщення не точно передавало те, що сталося, сказала одна з осіб. Насправді, багато інших агентів Секретної служби в оточенні Гарріс і в Білому домі, а також Гарріс, знали, що її водій насправді врізався в бічне покриття тунелю. Прессекретар віцепрезидента сказала, що Гарріс вдячна за все, що робить Секретна служба для її безпеки”, – йдеться в повідомленні.

Внаслідок аварії Гарріс не зазнала ушкоджень. Медичний персонал оглянув її в Білому домі, щоб переконатися, що у неї немає травм.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *