Ворог дедалі частіше посилює активність диверсантів у Харківській області

          Фото: диверсанти ворога активізувалися у Харківській області (GettyImage) Автор: Тетяна Зарембо

На харківській ділянці російсько-українського кордону активізувалися диверсійно-розвідувальні групи російських окупантів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова директора департаменту Державної прикордонної служби України (ДПСУ), генерал-майора Леоніда Барана на брифінгу у Military Media Center.

“Останнім часом ми фіксуємо спроби застосування ворогом диверсійно-розвідувальних груп, передусім на ділянках у межах Харківської області. Їх виявляють, завдають вогневого ураження, і вони тікають”, – зазначив Баран.

За його словами, окрім виконання завдань з охорони державного кордону, підрозділи ДПСУ, разом з іншими українськими захисниками, продовжують боронити країну на всіх напрямках, де ведуться активні бойові дії.

“За десять місяців збройної агресії прикордонники витримали понад 6 тисяч обстрілів, знищили значну кількість живої сили та техніки ворога”, – підкреслив директор департаменту.

За словами представника ДПСУ, прикордонники активно завдають втрат ворогу по спільно відстежених позиціях ворога, застосовуючи мінометні розрахунки прикордонних підрозділів. Особливо складною Баран назвав ситуацію на Бахмутському, Авдіївському і Куп’янському напрямках.

“На північно-східному кордоні агресор не припиняє своїх терористичних дій – щодня прикордоння українських деокупованих областей піддається обстрілам. Як і раніше, більшість обстрілів зазнають Чернігівська і Сумська області. З початку цього місяця ворог понад 150 разів завдавав ударів по прикордонню цих регіонів”, – повідомив генерал-майор.

          .

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *