Євросоюз додав до санкційного списку ще 30 громадян РФ

Європейський союз додав до санкційного списку ще 30 громадян РФ. Це відбулось в рамках восьмого пакету обмежень проти Росії, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє офіційний журнал ЄС.

Євросоюз ввів санкції проти 30 російських фізичних та юридичних осіб. Серед них є артисти.

“Зважаючи на серйозність ситуації Рада вважає, що 30 осіб та сім організацій, відповідальних за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, мають бути внесені до переліку осіб, організацій та органів щодо яких застосовуються обмежувальні заходи”, – йдеться у повідомленні.

Газманов Олег

Радянський та російський естрадний співак, композитор та поет. Підписав колективне звернення “Діячі культури Росії – на підтримку позиції Президента по Україні та Криму”.

Расторгуєв Микола

Російський естрадний співак, соліст гурту “Любе”. 11 березня 2014 року підтримав Російську агресію в Криму, підписавши колективне звернення до російської громадськості “Діячі культури Росії – на підтримку позиції Президента по Україні та Криму”. 18 березня 2022 виступив на концерті присвячений восьмій річниці анексії Криму.

Чичеріна Юлія

Російська рок-співачка, музикант. Після широкомасштабного вторгнення Росії в Україну 2022 після початку окупації з пропагандистською метою відвідувала Мелітополь, Токмак.

Нагадаємо, що у ЄС залишається дедалі менше інструментів для тиску на Росію. Про це заявила прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас.

Нагадаємо, що сьогодні Рада ЄС затвердила восьмий пакет санкцій проти Росії за її агресію проти України. Рішенням ЄС запроваджено додаткові експортні обмеження, спрямовані на скорочення доступу Росії до військових, промислових та технологічних товарів, а також її можливості розвивати військовий сектор.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *