Захисники Бахмута не дали оточити місто, але ситуація дуже важка — Сирський

Олександр Сирський у Бахмуті (Фото:Сухопутні війська ЗСУ/Telegram)

Захисники України не дозволили російським окупантам взяти Бахмут Донецької області в оперативне оточення, але ситуація є дуже важкою. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський у Telegram у четвер, 9 березня.

Він зазначив, що успіх оборони залежить від інтелекту та хитрості кожного командира, вміння передбачати дії ворога, який має кількісну перевагу.

Генерал-полковник Сирський додав, що Сили оборони України розуміють тактичне значення Бахмута для ворога та знають про його плани на інших ділянках фронту. Він наголосив, що оборона міста триває, ситуація динамічна і «кожен хід і рішення здатні кардинально її змінити».

Раніше командувач Сухопутних військ сказав, що в разі захоплення Бахмута окупанти зможуть розпочати «широкомасштабний наступ із застосуванням армійських і десантних частин на бойовій техніці».

8 березня Череватий заявив, що росіянам не вдається розвинути успіх у наступальних діях навколо Бахмута. Українські війська відкривають вогонь по окупантах і завдають втрат.

https://www.youtube.com/embed/Sarq6uhvQvA Редактор: Ніна Григорська

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *