ЗМІ: В США не очікують перемоги України на сході найближчим часом

В США не очікують завершення війни на сході України найближчим часом. Для Росії важливо отримати контроль над Бахмутом, повідомляє РБК-Україна.

Про це пише Sky News.

За словами американського високопосадовця, інтенсивні бойові дії на сході України триватимуть ще кілька місяців. Він вважає, що те, що відбувається в Бахмуті, можна очікувати й на інших ділянках фронту.

“Бої все ще досить гарячі (в Донецькій області, – ред.) Те, що ми бачимо в Бахмуті, ми повинні очікувати і на інших ділянках фронту, що бої будуть продовжуватися в найближчі місяці”, – заявив анонімний чиновник.

Росія приділяє особливу увагу Бахмуту, оскільки він розташований на стратегічній лінії постачання між Донецькою та Луганською областями. Якщо ж ворогу вдасться отримати контроль над містом, він може використай його в якості плацдарму для просування до більших міст – Краматорська і Слов’янська.

Нагадаємо, що за словам президента України Володимира Зеленського, кожна невдача ворога на Бахмутському напрямку та загалом на Донбасі – є суттєвим послабленням Росії.

Share

Рекомендуємо почитати:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *