За добу російська армія вбила шість жителів Донеччини, ще 22 людини отримали поранення
Донецька область (Фото:dn.gov.ua) За минулу добу, 12 липня, армія країни-агресорки Росії вбила шість жителів Донецької області. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін. За його словами, чотири...