«Через великі втрати». Росіяни перекидають на лівий берег Херсонщини підрозділи з інших напрямків — Генштаб

Українські бійці просуваються на лівобережжі Херсонської області (Фото:Костянтин Ліберов і Владислава Ліберова/Zelenskiy/Official)

Російські окупанти через значні втрати змушені перекидати на лівобережжя Херсонської області підрозділи з інших напрямків.

Про це повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону у понеділок, 20 листопада.

За його словами, попри серйозну лінію укріплень російських військових, Силам оборони України вдалося провести декілька успішних дій.

«У російських окупантів почалися проблеми. В результаті великих втрат вони вимушені перекидати сюди підрозділи з інших напрямків», — зазначив він.

Ковальов розповів, що значні втрати окупаційних військ зумовлені тим, що росіяни намагаються вибити ЗСУ із займаних позицій.

Він зауважив, що ворог майже щодня здійснює від чотирьох до десяти таких спроб.

Тоді писали, що, судячи з реакції російських «воєнкорів», ця операція може бути більш значною, ніж попередні подібні рейди ЗСУ.

Наприкінці жовтня аналітики заявили про просування до села Кринки, а 10 листопада — про ймовірне розширення плацдарму і перерізання важливої дороги з Нової Каховки до Олешок.

13 листопада глава Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив, що Сили оборони захопили плацдарм на лівому березі Дніпра.

Читайте про це у новому номері NV, що можна придбати тут

1 Редактор: Єва Сластнова

Share

Рекомендуємо почитати: