На Донеччині російські дезертири вбили трьох військових РФ — ЦНС
Окупанти (Фото:ГУР)
На Лиманському напрямку дезертували завербовані на війну російські в’язні. При цьому вони вбили трьох контрактників РФ.
Про це повідомив Центр національного спротиву з посиланням на партизанський рух Атеш.
Зазначається, що дезертири захопили вантажівку зі зброєю та вбили трьох інструкторів з-поміж військовослужбовців контрактної служби ВС РФ під час втечі.
«На цей момент окупанти ведуть пошук своїх «бунтівників», — додають у ЦНС.
Редактор: Дар’я Харченко