На Хмельниччині водій напав на поліцейських, один патрульний загинув, нападник втік

Унаслідок нападу один із поліцейських загинув (Фото: hm.npu.gov.ua)

У п’ятницю, 15 травня, у Хмельницькому районі водій напав на співробітників поліції, один із поліцейських загинув, а інший зазнав травм. Підозрюваний утік, для його затримання в районі ввели спеціальну поліцейську операцію.

У Нацполіції повідомили, що напад стався в селі Терлівка Летичівської територіальної громади близько 14:35. Під час перевірки документів виявилося, що суд раніше позбавив водія прав.

На місці стрілянини працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти та керівництво поліції області.

Згодом у Нацполіції розповіли, що внаслідок нападу загинув 33-річний капітан поліції Сергій Чорний, який працював в органах внутрішніх справ України понад 15 років. Він працював інспектором сектору реагування патрульної поліції відділу поліції № 3 у Хмельницькій області.

Сергій Чорний / Фото: Національна поліція України / Telegram

Також 15 травня у Львові чоловік близько десяти разів вистрілив у повітря з пневматичного пістолета посеред вулиці і втік. Пізніше його затримала поліція.

11 травня в Байбузівці Подільського району Одеської області чоловік із ножем напав на двох військовослужбовців групи сповіщення, постраждалих ушпиталили у важкому стані.

Інфографіка: NV Редактор: Ніна Григорська

Share

Рекомендуємо почитати: