На Київщині внаслідок російської атаки пошкоджені приватні будинки та господарча будівля

Наслідки російської атаки у Київській області (Фото:Національна поліція)

Унаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей у вівторок, 20 серпня, у Київській області були пошкоджені приватні будинки та господарча будівля.

Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він зазначив, що вночі та зранку країна-агресор Росія намагалась атакувати Київщину ударними дронами та ракетами. Сили ППО збили ворожі повітряні цілі.

Кравченко підкреслив, що влучання в об’єкти житлової та критичної інфраструктури відсутні. Обійшлось без постраждалих.

Фото: Національна поліція

Унаслідок падіння уламків зафіксовано пошкодження чотирьох приватних будинків та господарчої будівлі в одному з населених пунктів області. В будинках вибиті вікна та двері, пошкоджені стіни, а також посічені фасади.

Крім того, в одному з районів загорівся трав’яний настил. Вогнеборці оперативно загасили пожежу, зауважив начальник Київської ОВА.

Фото: Національна поліція

З вечора 19 серпня по ранок 20 серпня в Україні було оголошено повітряну тривогу спочатку через атаку шахедами, а потім — через загрозу застосування балістики. У КМВА також повідомили, що росіяни атакували Київ ударними безпілотниками та крилатими ракетами, але ППО знищила ворожі цілі на підступах до міста.

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук заявив, що росіяни атакували Україну двома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23, крилатою ракетою Іскандер-К, керованими авіаційними ракетами Х-59 та 26 шахедами. Сили ППО збили 28 цілей.

Редактор: Єва Сластнова

Share

Рекомендуємо почитати: