Окупанти посилили охорону Кримського мосту — речник ВМС України

Окупанти повернулися до посиленого режиму несення служби в районі Кримського мосту (Фото:Stringer/Reuters)

Російські окупанти знову посилили охорону Кримського мосту, у районі споруди перебувають ворожі катери та кораблі.

Про це повідомив речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук на брифінгу.

«Посилено знову охорону так званого Кримського мосту. Там зараз чотири кораблі, п’ять катерів, повернулися вони в такий посилений режим несення служби», — зазначив він.

Плетенчук додав, що близько тижня у росіян була така перерва і зараз вони знову тримають у районі Кримського мосту до десяти одиниць.

Інфографіка: NV

Незаконно побудований міст, який Росія використовує для перекидання бронетехніки і живої сили на південь України, підривали двічі.

8 жовтня 2022 року внаслідок потужного вибуху впали кілька його прольотів. 17 липня там знову були вибухи — віцепрем’єр країни-агресора Росії Марат Хуснуллін визнав, що один проліт автодорожньої частини Кримського мосту не підлягає відновленню.

Голова СБУ Василь Малюк підтвердив причетність своєї спецслужби до вибухів. Останній був спільною операцією з ВМС ЗСУ, під час якої було використано український безпілотник Sea Baby(Морський малюк).

Редактор: Тетяна Габедава

Share

Рекомендуємо почитати: