Поліція Одеси заявила, що натовп «агресивних перехожих» намагався відбити чоловіка в СЗЧ

Сутка між поліцейськими та громадянами в Одесі (Фото: Скриншот з відео у соцмережах)

Одеські поліцейські заявили, що у четвер, 14 травня, під час спроби затримати чоловіка, що самовільно залишив військову частину, його відбивала група перехожих.

Про це повідомила преслужба Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Правоохоронці розповіли, що подія сталася ввечері 14 травня на вулиці Сонячній.

Попередньо встановлено, що дільничні офіцери під час перевірки документів у перехожого зʼясували, що він перебуває в розшуку як особа, яка самовільно залишила військову частину.

«Під час спроби поліцейських затримати громадянина для подальшої передачі представникам Військової служби правопорядку в ситуацію втрутилася група агресивно налаштованих перехожих. Громадяни почали блокувати рух службового авто та перешкоджати законним діям правоохоронців. Один із присутніх молодиків, використовуючи металевий ланцюг, пошкодив службовий автомобіль поліції», — йдеться в повідомленні.

Share

Рекомендуємо почитати: