Путін вимагає від уряду РФ «звести до нуля» наслідки атак України

Кришка резервуара на Московському НПЗ, яка злетіла в повітря внаслідок вибуху, червень 2026 року (Фото: Exilenova+ / Telegram)

Російський диктатор Володимир Путін доручив уряду «звести до нуля» наслідки атак українських безпілотників на енергетичну інфраструктуру. Уряд РФ пообіцяв посилити заходи для подолання дефіциту палива.

Про це Путін заявив під час наради з урядом, де обговорювали зростання ударів по території Росії та проблеми з постачанням пального, зокрема в окупованому Криму, пишуть російські ЗМІ.

Інфографіка: NV

В уряді країни-агресора заявили, що збираються підтримати туристичний сектор в окупованому Криму на тлі кампанії України зі знищення логістики ворога.

«Логістичний локдаун» та масштабування мідлстрайків

Реклама:

Наприкінці травня 2026 року міністр оборони України Михайло Федоров офіційно оголосив про запровадження так званого «логістичного локдауну» для збройних сил РФ.

За словами глави оборонного відомства, Сили оборони планомірно посилюють тиск на маршрути постачання окупаційних військ, суттєво розширюючи масштаби так званих «мідлстрайків» (ударів середньої дальності) по ворожій інфраструктурі.

Федоров також уточнив, що завдяки технологічним рішенням та новим типам безпілотників українським військам протягом останніх місяців вдалося в чотири рази збільшити обсяги ураження російських польових складів боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів, скупчень військової техніки, командних пунктів та ключових шляхів постачання на оперативній глибині.

22 червня вночі та вранці цього дня російська столиця зазнала масованої атаки безпілотників. Мер Москви Сергій Собянін заявив про нібито збиті близько 80 дронів, які рухалися в бік міста, а також про падіння уламків у Московській області.

Паралельно цього ж дня було завдано ракетного удару по Воронежу. В результаті атаки було уражено Воронезький завод напівпровідників — надзвичайно важливе підприємство оборонного комплексу країни-агресора, яке виробляє деталі для російських ракетних комплексів Іскандер, зенитних систем Панцирь та крилатих ракет Х-101.

В ніч на 23 червня Сили безпілотних систем завдали ударів по понад 60 військових об’єктах РФ у тимчасово окупованому Криму.

Вночі 22 червня у Криму знову лунали потужні вибухи, окупанти кілька разів перекривали Кримський міст. Монітори писали про атаку на Таврійську ТЕС, внаслідок чого у деяких районах Криму зникло світло. Також повідомлялося про пожежу у будівлі російської ФСБ у тимчасово окупованому Армянську.

Реклама: Редактор: Олена Івашків

Share

Рекомендуємо почитати: