Росія заявляє про загибель своїх “миротворців” у Карабаху: що сталося
Міністерство оборони РФ заявило, що під обстріл потрапили російські військовослужбовці, які перебувають на території Нагірного Карабаху як “миротворці”. Росіяни загинули, повідомляє Ділова столиця.
Про це йдеться в заяві Міноборони РФ.
Згідно з повідомленням, це сталося 20 вересня в районі населеного пункту Джанятаг (Чанкатах). Автомобіль із російськими військовослужбовцями став об’єктом обстрілу зі стрілецької зброї, коли вони поверталися зі спостережного посту “миротворчого контингенту” Російської Федерації.
Унаслідок обстрілу загинули російські солдати, які перебували в автомобілі. Для з’ясування всіх обставин на місці події працюють російські та азербайджанські слідчі, повідомили у Міністерстві оборони РФ.
Раніше 19 вересня армія Азербайджану заявила про проведення “антитерористичних заходів” у Нагірному Карабасі з метою “відновлення конституційного ладу”.
Про це повідомив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, зазначивши, що Вірменія не бере участь у військових діях та не має армії в Нагірному Карабасі.
З свого боку президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція буде припинена, якщо вірменські формування складуть зброю.
Пізніше Міністерство оборони Азербайджану повідомило, що у Нагірному Карабасі досягнуто домовленості про повне припинення бойових дій з 13:00 20 вересня.