Росіяни активізували роботу ДРГ на Сумщині та Харківщині – ДПСУ
Росіяни активізували роботу ДРГ у прикордонних областях (Фото:МВС)
Російські війська активізували свої диверсійно-розвідувальні групи у Сумській та Харківській областях.
Про це повідомили в Держприкордонслужбі України.
Так, одну з останніх ворожих ДРГ викрили на території Сумської області. Диверсантів вдалося вибити за лінію державного кордону завдяки злагодженим діям прикордонників і тероборони.
Для протидії подібним ворожим групам, бійці, які захищають ділянку кордону України з Росією, спільно тренуються та відточують взаємодію між сусідніми підрозділами і позиціями.
Також залучаються протидиверсійні резерви і відпрацьовуються різні тактики з виявлення і знешкодження ворога.
Напередодні росіяни заявили, що взяли у полон шістьох українських прикордонників, які охороняли кордон у Сумській області.
Громадське із посиланням на джерело повідомило, що до взяття прикордонників в полон причетна ДРГ з Росії.
Редактор: Софія Лазарова