Росіяни атакували Одесу шахедами: пошкоджено житлові будинки, одну будівлю зруйновано
Російські шахеди атакував Одесу (Фото: Serhii Smolientsev/Reuters)
У ніч проти середи, 20 травня, російські окупанти масовано атакували Одесу шахедами. Внаслідок атаки пошкоджено кілька житлових будинків та автомобілів, повністю зруйновано одноповерхову будівлю.
Про це повідомив начальник Одеської МВА Сергій Лисак.
За його словами, інформація про постраждалих наразі уточнюється.
18 травня росіяни масовано атакували житлові квартали Одеси дронами. В одному з будинків внаслідок влучання БПЛА спалахнула пожежа.
За іншою адресою пошкоджено дах триповерхового будинку — горіло горище та квартира на останньому поверсі. Також загорівся ще один одноповерховий будинок.
Окрім житлової забудови, пошкоджень зазнали будівлі ліцею та дитсадка.
Внаслідок атаки постраждали дві людини, серед них — 11-річна дитина.
Редактор: Микита Днєпровський