Росіяни вночі атакували енергетичний обʼєкт ДТЕК в Одесі: без світла залишились десятки тисяч родин

РФ завдала удару по енергетичній інфраструктурі Одеської області (Фото: REUTERS/Sofiia Gatilova)

Росіяни 20 травня атакували енергетичний обʼєкт ДТЕК в Одесі. Без світла залишилися десятки тисяч родин, повідомили у компанії. 

На ранок енергетикам вже вдалося заживити частину осель. Відновлювальні роботи тривають, зазначили у ДТЕК.

У ніч проти 20 травня російські окупанти завдали удару дронами по Одеській області. Внаслідок масованої атаки Росії було пошкоджено об’єкти цивільної та критичної інфраструктури.

В Одесі безпілотник влучив в одноповерховий житловий будинок, повністю зруйнувавши його. Також пошкоджено склад із посудом і недобудовану багатоповерхівку.

Share

Рекомендуємо почитати: