Росіяни вночі атакували ракетами Одесу: троє людей загинули, 13 поранені
Оперативне командування Південь/Facebook
Російські окупанти у ніч проти середи, 14 червня, завдали ракетного удару по Одесі. Унаслідок повітряного бою та вибухової хвилі пошкоджені цивільні об’єкти — троє людей загинули, 13 дістали поранення.
Про це повідомляє оперативне командування Південь.
Окупанти запустили по Одесі чотири крилаті ракети Калібр з корабля в Чорному морі. Раніше в ОК Південь казали, що, попередньо, сили протиповітряної оборони збили дві.
Одна з ракет влучила в складське приміщення однієї з торговельних мереж. Розпочалася пожежа на площі 400 кв. м, є значні руйнування. Троє людей загинули, ще сім поранених.
Триває розбір завалів, під якими можуть бути люди.
Також унаслідок атаки РФ пошкоджені бізнес-центр, навчальний заклад, житловий комплекс, заклади харчування та крамниці в середмісті. Попередньо, шестеро поранених.
Фото: ОК Південь
Фото: ОК Південь
Фото: ОК Південь
Фото: ОК Південь
Фото: ОК Південь
Фото: ОК Південь
Фото: ОК Південь
Новина доповнюється…
Редактор: Катерина Денісова