Штурм у Донецькій області. Сили спецоперацій взяли у полон трьох окупантів — відео

Український захисник бере у полон окупанта (Фото:t.me/ukr_sof)

Бійці ССО України та їхні побратими із дружнього підрозділу Сил оборони взяли у полон трьох російських окупантів, повідомляють Сили спеціальних операцій у Telegram у четвер, 15 червня.

«Це сталося під час штурму ворожих позицій на донецькому напрямку», — йдеться у повідомленні.

Під час подальшої роботи із полоненими з’ясувалося, що один із них — засуджений рецидивіст. Він вже ушосте відбував покарання в тюрмі, коли був завербований для участі у війні проти України. За вбивства українців йому в подальшому обіцяли свободу.

Воїни ССО України нагадують російським окупантам, що потрапити до полону для них — це єдина можливість вижити. Звісно, якщо встигнуть.

В Україні за минулу добу ліквідували 580 російських окупантів. Загалом втрати РФ від початку повномасштабного вторгнення наближаються до 218 тисяч військових.

Редактор: Дар’я Колесніченко

Share

Рекомендуємо почитати: