У Дніпрі вийшли на зв’язок мати та син, яких вважали зниклими безвісти після удару РФ по багатоповерхівці

Російська атака на Дніпро 28 червня (Фото:REUTERS/Mykola Synelnykov)

У Дніпрі на зв’язок вийшли двоє мешканців багатоповерхівки, куди влучила російська ракета ввечері у суботу, 28 червня. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у суботу, 29 червня.

Як зазначив Лисак, зв’язатися вдалося з жінкою та її сином. З ними наразі все добре, їх не було у будинку під час російської атаки.

Голова ОВА додав, що доля ще декількох мешканців будинку залишається невідомою. Пошуково-рятувальна операція на місці продовжується. Рятувальники розбирають перекриття зруйнованих поверхів.

Вранці 29 червня Лисак повідомляв, що зниклими безвісти у Дніпрі вважаються п’ятеро людей.

Удар по багатоповерхівці у Дніпрі 28 червня — що відомо

Увечері 28 червня Повітряні сили повідомили про рух ракет у напрямку Дніпра та області. Російські окупанти вдарили по дев’ятиповерховому житловому будинку, кілька поверхів зруйновано, стався обвал, почалася пожежа.

Відомо, що в під’їзді проживали 97 людей. Серед поранених — семимісячне немовля. Одна людина загинула. Національна поліція України повідомила, що на місці удару виявлено останки людини, її особу встановлюють. Наразі відомо про 12 постраждалих.

У МВС заявляли, що у будинку зруйновано квартири на чотирьох поверхах. Пошкоджено 11 автомобілів.

Редактор: Христина Піцуряк

Share

Рекомендуємо почитати: