Будівельні роботи в інноваційному корпусі Охматдиту завершені — Ляшко

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко (Фото: Віктор Ляшко/Facebook)

Будівельні роботи в інноваційному корпусі дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит завершені. Про це у п’ятницю, 15 травня, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Інноваційний корпус Охматдиту відновлений на 100%. Питання в тому, що після відновлення й завершення будівельних робіт відбувається „прийомка“ проведених робіт завідувачами відділень і завершення паперової роботи, щоб потім підписати акти й зробити оплати. Будівництво завершене. Наші колеги, які працюють в інноваційному корпусі, приймають роботи, буде зроблена оплата. Проблем надалі не бачу», — сказав міністр.

Згодом уряд виділив 100 млн грн на ремонтні роботи лікарні, відновлення розпочали у червні 2025-го.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомляли, що в тендері на ремонт корпусу серед будівельних компаній перемогла Ріола-Модуль ЛТД. Слідство.Інфо писало, що Ріола-Модуль ЛТД фігурувала у чотирьох справах щодо розкрадання держкоштів у змові з посадовцями Сумської та Донецької областей, тож тендер скасували та оголосили новий. МОЗ також сформувало Раду з відновлення лікарні.

Редактор: Роксолана Остапчук

Share

Рекомендуємо почитати: