Росія вдруге за день вдарила по промисловому об’єкту в Запоріжжі, пошкоджено будинки, є постраждалі

Росіяни знову атаковали Запоріжжя 15 травня, заявили у Запорізькій обласній військовій адміністрації (Фото: t.me/ivan_fedorov_zp)

Російські окупанти в п’ятницю, 15 травня, атакували Запоріжжя і завдали ще одного удару по об’єкту промисловості.

Про це заявив голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федорова.

«Росіяни знову атакують обласний центр. Удар знову завдано по промисловому об’єкту», — написав він у своєму Telegram-каналі.

Станом на 19:30 відомо про трьох поранених внаслідок атаки на Запоріжжя, російські БпЛА пошкодили приватні будинки.

Раніше Іван Федоров повідомляв, що російські окупанти 15 травня атакували дронами Запоріжжя, внаслідок чого було зафіксовано влучання в об’єкт промислової інфраструктури. Крім того, постраждали три людини.

Також унаслідок атаки було пошкоджено цистерну з паливно-мастильними матеріалами, через що над Запоріжжям клубочився чорний дим.

Пізніше голова Запорізької ОВА заявив, що одна людина загинула внаслідок атаки на об’єкт промисловості. У місті виникла сильна пожежа, рятувальники продовжують ліквідацію вогню, написав Федоров.

15 травня повідомлялося, що Росія вдарила БПЛА по залізничній станції у Вільнянську Запорізької області. Унаслідок атаки поранено двох пасажирів приміського поїзда Запоріжжя-2 — Синельникове, повідомляла Укрзалізниця.

Повітряні сили ЗСУ писали, що вночі армія РФ застосувала проти України п’ять протирадіолокаційних ракет Х-31П, одну протикорабельну ракету Х-35 і 141 ударний БпЛА. ППО знешкодила одну Х-35 і 130 дронів.

Редактор: Дмитро Відоменко

Share

Рекомендуємо почитати: