«Окупанти в агонії». РФ — скажена собака, яку потрібно ізолювати і пристрелити. На що здатні росіяни в Криму — інтерв’ю NV з Чийгозом

Поділитися:

На що здатні росіяни в Криму у разі розвитку наступу ЗСУ — Ахтем Чийгоз (Фото:REUTERS/Stringer)

Автор: Юлія Петрова

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз в інтерв’ю Radio NV розповів, на які криваві кроки здатні росіяни в окупованому Криму після підриву Каховської ГЕС, а також про те, як українці на півострові очікують наступу ЗСУ.

 — Що зараз із питною водою у Криму? Чи забезпечені нею жителі півострова?

— Думаю, що нам треба інші акценти зараз по Криму ставити, тому що ми дев’ять років і так були без води. Це впливало більше на комфорт тих, хто «понаїхав» — окупантів. А наші будуть там, незважаючи на те, що води не вистачає.

Там терор. Там кожного дня є дуже велика небезпека для життя.

Починаючи з цього року ми постійно чуємо з Криму, що окупанти та колаборанти між собою дискутують, що їм потрібно буде залишати Крим. А без крові вони ніколи не залишають територію. Тому ці аспекти більше турбують нас як Меджліс. Ми шукаємо якісь можливості для того, аби сконцентрувати увагу всього світу.

І тому я думаю, що наше завдання зараз — і суспільства, і журналістів, і влади — в тому, аби цей каховський теракт всесвітнього масштабу, [став для усього світу] показнико, із ким ми маємо справу. [Необхідно більше говорити про те, що] після цього вони будуть робити це, це і це, тому що бачимо, що Титан зараз повністю замінований і є план заходів із евакуації з цих територій. Вони його вже готують.

— Головне управління розвідки напередодні попередило, що росіяни замінували хімзавод Кримський Титан в окупованому Армянську. Вас слухаю і розумію, що ви сприймаєте загрози підірвати хімзавод абсолютно реально?

Share

Рекомендуємо почитати: